Nici Liftingujące Wrocław

Spektakularny Efekt Odmłodzenia

Opis

Nici liftingujące podnoszą, regenerują i wzmacniają skórę oraz korygują rysy twarzy. Wykonywane z wchłanialnych materiałów, które nie wywołują reakcji autoimmunologicznych. W zależności od wykorzystanego materiału, są one wchłaniane przez okres od 12 do 18 miesięcy. Mają długość od 5 do 10 cm. Niektóre z nich są gładkie, inne zaś są wyposażone w haczyki lub stożki. Nici liftingujące (np. PDO ) dają spektakularny efekt poprawy struktury skóry, pozwalają na lifting nieooperacyjny. Można je aplikować niemal na całym ciele. Również wokół oczu i na czole.

Działanie

  • korekcja rysów twarzy, szyi, dekoltu, pośladków
  • lifting
  • korekta niedoskonałości, zmarszczek, owalu twarzy ( tzw. chomików)
  • zwężenie porów, rozjaśnienie skóry

Zabieg

Zabieg, który nie jest długi, bo trwa od 30 minut do godziny, przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym (najczęściej skórę znieczula się kremem lub maścią, czasem zastrzykiem). Pojedyncze pasma wprowadzane są bardzo cienkimi igłami, które są wyciągane ze skóry, a nici liftingujące w niej pozostają. Całość powinna tworzyć rusztowanie, które będzie gwarantowało wymagany rezultat.

Zalecenia po

kontrolowanie mimiki twarzy (unikanie silnej ekspresji), a także ograniczenie bardziej inwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych jak masaże, peelingi czy golenie.

System nici PDO powstał 5 lat temu w Korei Południowej, gdzie zauważono, że obecność nici PDO w tkance, połączona z akupunkturą, wzmacnia mięśnie i ścięgna organizmu. Początkowo stosowano PDO głównie w szwach skórnych i podskórnych w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii i okulistyce. Po 3 latach metoda została zastosowana także w medycynie estetycznej. Obecnie metoda PDO wykorzystywana jest m. in. w Japonii, USA, Brazylii, Rosji i w krajach Europy Zachodniej. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE i może być stosowany na ternie całej Unii Europejskiej. I wreszcie najważniejsze: od niedawna nici PDO First Lift są dostępne również w Polsce.

Lekarz Karina Jurgielaniec
W trakcie specjalizacji dermatologii i wenerologii

Godziny Otwarcia

pon - sob 10.00 - 20.00

Płatność

gotówka, karta płatnicza
Mapka dojazdu